אופני ספינינג? רק חדשים!

בעוד שמוצרי ספורט רבים, כגון שקי אגרוף, כדור סל וכיו"ב, אפשר לרכוש יד שנייה ללא חששות רבים, הרי שאופני ספינינג מומלץ לרכוש אך ורק חדשים. הסיבה העיקרית והראשונה במעלה היא הבטיחות שלכם כמובן, בטיחות שמגובה באישור היצרן שהמוצר יצא ממפעל כשהוא בדוק ובאיכות גבוהה, משהו שלעולם לא תוכלו לקבל במוצר יד שנייה.

אופניים לספינינג סופגים הרבה. התנועה המהירה, האינטרוואלים, השינויים בקצב ובזווית ממנה אתם לוחצים, כל אלו משפיעים על מבנה האופניים. נכון, אופניים מקצועיות לספינינג העשויות מראש בצורה טובה ומקצועית נועדו לעמוד בפני הזעזועים הללו לשנים רבות, אך עדיין, יש דברים שאין סיבה להתפשר עליהם, וביטחון הגוף שלכם הוא בראש הרשימה.

מחירי אופני ספינינג

בעוד ששוק אופני הספינינג הולך וגדל, המחירים של האופניים הולכים ומצטמצמים, או יותר נכון לומר, מתגוונים. לא עוד מותג אחד עם שני מכשירים, כים תוכלו למצוא מגוון רחב במיוחד של מוצרים אלו, בטווח מחירים רחב עד מאוד, שמאפשר התאמה לכל כיס, לא משנה מה עומקו.

בעוד שאופניים חדשות לספינינג יכולות לנוע בין אלפים בודדים וצפונה, הרי שאופנים יד 2 לספינינג יעלו לא הרבה פחות, והסיכון שמה שתקבלו הוא לא בדיוק מה שרציתם, מה שחשבתם, ומה שמגיע לכם, הוא גבוה מכדי לנסות לחסוך כמה שקלים שתצטרכו להוציא על תיקונים, וזה במקרה הטוב.

בוחרים אופני ספינינג

אוהבי הספינינג מתאימים אופניים לדרך הרכיבה האישית שלהם, ובין ההחלטה לרכוש זוג משלכם לבין ההתאמה יש כמה החלטות שכדאי לקחת. הראשונה היא כמובן התקציב, וזה תלוי עד כמה עמוקה המסירות שלכם לתחום, וכמה באמת תשתמשו באופניים.

הדבר השני שיש להחליט עליו הוא סוג האופניים, שכן אופני ספינינג יכולים להגיע עם או בלי גלגל תנופה, לחווית רכיבה שונה לגמרי. אופנים עם גלגל תנופה מדמים בצורה יוצאת דופן את אפקט הרכיבה האמיתי, ויוצרים חוויה מלאה ושלמה יותר לרוכב. בנוסף, דגמים מתקדמים אלו מאפשרים למתפנקים שבינינו להציב טאבלט על בעזרת מתקן ייעודי על גבי האופניים, ולהכפיל את ההנאה בחווית רכיבה ובידור לבחירתכם.